Strona głównaZastosowania

Zastosowania

Drukarnie

Dziełowe

Czasopism

Wielkoformatowe

Akcydensowe

Cyfrowe

Producenci opakowań

Producenci etykiet

Producenci opakowań giętkich

Producenci opakowań tekturowych

Wydawnictwa

Gazetowe

Magazynowe

Rozwiązania
 

Dobór rozwiązania i modułowość

Nasze systemy budujemy tak, aby możliwe było dołączenie nowych komponentów i modułów bez konieczności zatrzymywania pracy i długotrwałej migracji danych. Nawet jeżeli dzisiaj nie potrzebujesz danej części systemu, nie musisz się martwić, gdy będzie ona potrzebna w przyszłości. Modułowość systemu pozwala na budowania rozwiązań, które optymalnie wpasowują się w potrzeby klienta, redukując koszt całego systemu do niezbędnego minimum, dzięki czemu masz pewność, że płacisz dokładnie za to, czego używasz.

Skalowalność

Czy wiesz jakiej ilości zleceń możesz spodziewać się za rok lub za pięć lat? My też nie wiemy, lecz wiemy, że nasze systemy mogą się rozwijać i rosnąć razem z Twoją firmą. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań bazodanowych i odpowiedniej architekturze systemów możemy rozbudowywać instalację o kolejne maszyny, ciągle wykorzystując istniejące już zasoby. Zastosowane rozwiązania pozwalają na migrację części komponentów na potrzeby instalacji w centrach hostingowych oraz, w przyszłości, w chmurze obliczeniowej.

Dostosowanie do wymagań klienta

Wierzymy, że optymalne rozwiązanie, to takie, które dokładnie odpowiada wymaganiom klienta. Doceniamy różnorodność naszych klientów, która dywersyfikuje i zapewnia przewagę nad konkurencją. Nasze systemy zawsze dostosowujemy do potrzeb klienta, optymalizując procesy pod kontem specyfiki produkcji Twojej firmy. Adaptacja systemów obejmuje zarówno konfigurację instalacji, jak i dostosowanie aspektu wizualnego – tak aby nasze narzędzia wpasowywały się w wizerunek Twojej firmy.

 

Znajdź optymalne rozwiązanie

  • Drukarnie dziełowe
  • Drukarnie czasopism
  • Drukarnie wielkoformatowe
  • Drukarnie akcydensowe
  • Produkcja cyfrowe
  • Producenci etykiet
  • Producenci opakowań giętkich
  • Producenci opakowań kartonowych
  • Wydawnictwa gazetowe
  • Wydawnictwa magazynowe
 

Przykłady wdrożenia

Eldruk Sp. z o.o. wybiera PrintManager.
Eldruk Sp. z o.o. to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży poligraficznej, posiadająca ugruntowaną pozycję w czołówce środkowoeuropejskich drukarń arkuszowych specjalizujących się w produkcji opakowań kartonowych... czytaj więcej
PrintManager w drukarni DAKO Kozioł i Wspólnicy.
Drukarnia DAKO Kozioł i wspólnicy jest znanym producentem wysokiej jakości opakowań z tektury litej, kaszerowanej, etykiet oraz produktów POS. Historia firmy sięga lat 70-tych, a w ciągu wielu lat działalności znacznie rozszerzyła asortyment oferowanych usług... czytaj więcej