Strona głównaUsługi

Usługi

Doradztwo inwestycyjne

Sprzęt i oprogramowanie

Usługi wdrożeniowe

Wsparcie klienta

 

Doradztwo inwestycyjne

Posiadamy unikalne know-how umożliwiające opracowanie biznes planu inwestycji z wykorzystaniem innowacyjnych technologii. Jego wypracowanie było możliwe dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jakim dysponujemy w tym zakresie.

Sprzęt i oprogramowanie

INFOSYSTEMS S.A. oprócz systemów własnych posiada szeroką ofertę oprogramowania systemowego i użytkowego m.in. Adobe, Corel, Microsoft.

 

Usługi wdrożeniowe

Wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu systemów ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki przemysłu poligraficznego i opakowaniowego pozwala nam realizować nawet najbardziej skomplikowane zlecenia. Kompetencje naszej kadry obejmują szerokie interdyscyplinarne spektrum tematów z pogranicza branży poligraficznej, IT i finansów.

Centrum Badawczo-Rozwojowe

CBR prowadzi prace B+R ukierunkowane na rozwój oprogramowania oraz rozwiązań produkcyjnych, w których informatyka może wspierać innowacyjność i tworzyć wartość dodaną. Posiada ono szereg gotowych wyników prac badawczych z sektora poligrafii i produkcji opakowań, które na życzenie może udostępnić klientom zainteresowanym pozyskaniem dotacji.

 

Wsparcie klienta

Oprogramowanie w zastosowaniach biznesowych nie może istnieć bez sprawnej i kompetentnej pomocy technicznej. Oferujemy pomoc na każdym etapie od definicji projektu do codziennej pracy.

 

Przykłady wdrożenia

Eldruk Sp. z o.o. wybiera PrintManager.
Eldruk Sp. z o.o. to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży poligraficznej, posiadająca ugruntowaną pozycję w czołówce środkowoeuropejskich drukarń arkuszowych specjalizujących się w produkcji opakowań kartonowych... czytaj więcej
PrintManager w drukarni DAKO Kozioł i Wspólnicy.
Drukarnia DAKO Kozioł i wspólnicy jest znanym producentem wysokiej jakości opakowań z tektury litej, kaszerowanej, etykiet oraz produktów POS. Historia firmy sięga lat 70-tych, a w ciągu wielu lat działalności znacznie rozszerzyła asortyment oferowanych usług... czytaj więcej