Strona głównaUsługiSprzęt i oprogramowanie

Sprzęt i oprogramowanie

Oprogramowanie

W ramach kompleksowych usług świadczonych na rzecz branży poligraficznej i producentów opakowań zapewniamy gamę sprzętu i oprogramowania. Począwszy od rozwiązań serwerowych, wyposażenie biura i hali produkcyjnej, po stacje graficzne, specjalizowane monitory i oprogramowanie do pracowni graficznych, agencji reklamowych i studiów DTP.

Adobe

W naszej ofercie znajdują się produkty Adobe, które są zestawem najwyższej klasy narzędzi do tworzenia grafiki wektorowej i składu dokumentów: Adobe Graphics Suite, Adobe Illustrator, Adobe Acrobat, Adobe Photoshop, Adobe InDesign.

Corel

Produkty firmy Corel są jednymi z najpopularniejszych programów DTP używanych do tworzenia publikacji. Zaawansowane narzędzia Corel pozwalają na proste i szybkie łączenie tekstu i grafiki pochodzących z różnych źródeł, z zachowaniem maksimum precyzji i kontroli. Proponujemy zestaw programów graficznych firmy Corel: Corel DRAW, Corel Graphics Suite oraz Corel Paint Shop Pro.

Microsoft

Firma INFOSYSTEMS S.A. w swojej ofercie posiada także oprogramowanie firmy Microsoft dla odbiorców sektora biznesowego i odbiorców indywidualnych:

  • Systemy operacyjne dla stacji roboczych Microsoft Windows
  • Serwerowe systemy operacyjne Microsoft Windows Server
  • Aplikacje serwerowe Microsoft SQL Server, Microsoft Exchange Server
  • Pakiety oprogramowania biurowego Microsoft Office
  • Środowiska programistyczne .NET

Sprzęt

Dobieramy sprzęt do potrzeb klientów i stosowanych przez nich rozwiązań informatycznych. Dostarczamy sprzęt komputerowy: serwery, stacje robocze - biurowe i graficzne, urządzenia mobilne znanych sprawdzonych producentów: IBM, HP, DELL, Apple.

Doradzamy dobór optymalnej konfiguracji zarówno z uwzględnieniem wymagań instalowanych przez nas systemów, jak i zewnętrznego oprogramowania. Klientom oferujemy zakup sprzętu na konkurencyjnych warunkach w pakiecie z oprogramowaniem i usługami wdrożeniowymi oraz tworzenie całej infrastruktury sieciowej w oparciu o sprawdzone rozwiązania: Cisco, Brocade, HP, DELL.

Opcję zakupu sprzętu i oprogramowania łączymy również z usługami finansowymi i doradczymi, wspierającymi ubieganie się o dofinansowanie inwestycji z zewnętrznych funduszy.