Strona głównaO firmieReferencje

Nasi klienci o nas

Klienci INFOSYSTEMS to marki znane nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Tom-Druk

„System iPackManager usprawnił kontakt z naszymi klientami. Z poziomu systemu mamy na bieżąco dostęp do najważniejszych informacji, dotyczących wszystkich zamówień. Doskonale wiemy, na którym z etapów znajduje się w danym momencie konkretne zamówienie, znamy także dokładnie wszystkie osoby odpowiedzialne za poszczególne części procesu jego realizacji. Dzięki temu w ciągu kilku chwil możemy zorientować się w szczegółach interesujących klienta i przekazać mu wszelkie niezbędne informacje”.

Maciej Wolak
dyrektor sprzedaży Tom-Druk

 Podgląd referencji 

 

Natalii Sp. z o.o.

„Dynamiczny rozwój naszej firmy wygenerował pilną potrzebę wdrożenia sprawnego i niezawodnego narzędzia do zarządzania całym przedsiębiorstwem. Nasz wybór padł na naszych dotychczasowych partnerów z Infosystems. Niemałym znaczeniem był przy tym dla nas fakt, że znamy wysoka jakość i niezawodność usług firmy Infosystems SA. Ważnym było również, że to partner z Polski, który zna potrzeby rodzimej branży poligraficznej i opakowaniowej, a także potrzeby i warunki polskiego rynku oraz posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie wdrożeń rozwiązań do zarządzania w krajowych drukarniach a oferowane przez Infosystems SA rozwiązanie mogło być dopasowane do naszych potrzeb - to nie my musieliśmy dopasowywać się do systemu, ale ten został dopasowany do naszych potrzeb i wymagań.”

Artur Nowaczyk
prezes zarządu
Natalii Sp. z o.o.

 Podgląd referencji

Masterpress SA

„Zgodnie z założeniami jakie stawialiśmy wszystkim potencjalnym, szukanym przez nas systemom wspomagającym zarządzanie, wdrożony iPackManager przez firmę Infosystems jest wyposażony w narzędzia wspierające pracę wszystkich osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie – od handlowców, poprzez technologów i grafików, po pracowników działów produkcji,  logistyki, magazynu i kontrolerów jakości. Jego wdrożenie usprawnia współpracę pomiędzy nimi, ujednolica obieg dokumentów, standaryzuje procedury obowiązujące w firmie przyczyniając się do poprawy efektywności całej naszej organizacji. Już dziś zauważam pozytywne zmiany w podejmowaniu decyzji produkcyjnych i biznesowych, dzięki informacjom uzyskiwanym z iPackManager’a.”

Przemysław Wołodkowicz
dyrektor olsztyńskiego zakładu
MASTERPRESS SA

 Podgląd referencji

Drukarnia DAKO Kozioł i wspólnicy Sp.j.

„Zintegrowany system PrintManager to narzędzie kontroli przepływu informacji w firmie. Ułatwia on nadzór nad realizacją zleceń na poszczególnych etapach produkcji. Poprzez zidentyfikowanie każdego miejsca paletowego i każdej partii surowca przy wykorzystaniu kodów kreskowych system usprawnił także działanie magazynu wysokiego składowania w naszej firmie.”

Jan Kozioł
Właściciel Drukarnia DAKO Kozioł i wspólnicy Sp.j.

 Podgląd referencji

DEKOR-Publidecor Sp. z o.o.

„System okazał się przełomem w zarządzaniu naszą firmą. Dzięki niemu informacje o kliencie, ofercie, kalkulacji, zleceniu i jego realizacji stały się dla nas natychmiast dostępne. Precyzyjne budowanie planów produkcyjnych wraz z możliwością analizowania zestawień wg wcześniej ustalonych kryteriów pozwoliło nam zwiększyć wydajność. Zdecydowanie poprawiła się organizacja pracy i obiegu dokumentów.”

Ryszard Pietkiewicz
Dyrektor ds. Technicznych DEKOR-Publidecor Sp. z o.o.

 Podgląd referencji

TEK Sp. z o.o.

„Nasza firma nigdy nie bała się inwestować w najnowsze rozwiązania technologiczne, gdyż wiemy, że tylko one pozwolą zapewnić naszym klientom odpowiedni poziom obsługi, oznaczający ich przewagę nad konkurencją. Wdrożenie systemu PrintManager pozwoliło m.in. na zwiększenie jakości obsługi klientów, krótsze czasy realizacji zleceń oraz kontynuowanie harmonijnego rozwoju firmy. Nasza firma zawsze wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta. Nasze drzwi są zawsze otwarte dla naszych Klientów, tak jak nasze umysły na innowacyjne pomysły mogące przyczynić się do wspólnego sukcesu.”

Krzysztof Krupa
Project Manager TEK Sp. z o.o.

 Podgląd referencji

Zakład Poligraficzny Mal-Pol

„Podjęcie decyzji o zakupie i wdrożeniu systemu PrintManager w Zakładzie Poligraficznym Mal-Pol podyktowane zostało dynamicznym rozwojem naszej drukarni. Dzięki tej strategicznej inwestycji Mal-Pol bardzo dobrze przygotowany jest na aktualne i przyszłe wyzwania. Zdefiniowaniu uległy wszystkie procesy produkcyjne, a nadanie ram organizacyjnych w kierowaniu zakładem pozwoliło uprościć i zoptymalizować wewnętrzne procedury.”

Adam Malesa
Właściciel

 Podgląd referencji

Zakład Wydawniczo-Poligraficzny Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej

„Zakład Wydawniczo-Poligraficzny Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej od wielu lat skutecznie funkcjonuje w zakresie poligrafii obsługując sferę budżetową. Wykonujemy wszelkie prace poligraficzne począwszy od druków akcydensowych, a skończywszy na wielkonakładowych publikacjach broszurowych i poradnikach. Aby sprawnie zarządzać przedsiębiorstwem zdecydowaliśmy się na wdrożenie zintegrowanego systemu PrintManager. PrintManager gwarantuje rzetelność, szybkość i niezawodność!.”

Andrzej Polaczkiewicz
Dyrektor Zakładu Wydawniczo-Poligraficznego Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej

 Podgląd referencji