Strona głównaO firmieProfil i misja firmy

Profil i misja firmy

Firma powstała w 1999 roku, a w roku 2007 zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych na rynku NewConnect. Od początku swojej działalności firma dostarcza rozwiązania usprawniające zarządzanie przedsiębiorstwami, stając się obecnie krajowym liderem w dziedzinie zintegrowanych systemów zarządzania w poligrafii. Od wielu lat wspomaga również szeroko pojętą edukację rynku poligraficznego i oferuje swoim klientom doradztwo w zakresie rozwiązań informatycznych oraz pozyskiwania środków Unii Europejskiej na realizację innowacyjnych projektów inwestycyjnych w branży opakowaniowej oraz poligraficznej.

Misja

Misją firmy INFOSYSTEMS jest zaspakajanie stale rosnących potrzeb przedsiębiorstw poprzez dostarczanie im zaawansowanych, opartych na nowoczesnych technologiach rozwiązań informatycznych wspomagających efektywne zarządzanie firmą i jej zasobami, jak też ich wdrażaniem oraz doradztwem inwestycyjnym i organizacyjnym.

Wartości

Najważniejszymi wartościami, jakimi kieruje się firma są: dbałość o klienta, zaspakajanie jego indywidualnych potrzeb, innowacyjność oraz profesjonalizm. Nasze atuty to wiedza, doświadczenie i nowoczesne technologie - z jakich korzystamy oraz własne technologie - które wciąż rozwijamy.

Zaufanie

Firmie INFOSYSTEMS zaufało już ponad 50 przedsiębiorstw poligraficznych, które zdecydowały się usprawnić zarządzanie przy pomocy systemu PrintManager, tym samym zwiększając swoją konkurencyjność na rynku. Są wśród nich średnie i duże firmy poligraficzne działające w różnych sektorach tej branży. Ogromnym sukcesem firmy jest bez wątpienia wdrożenie systemu PrintManager w największych polskich przedsiębiorstwach specjalizujących się w produkcji opakowań.

Od kwietnia roku 2012 Infosystems SA sfinalizowała zakup autorskich praw majątkowych do oprogramowania PuzzleFlow – jednego z najpopularniejszych na świecie rozwiązań do kompleksowego przygotowywania plików graficznych do druku. Dzięki tej inwestycji  zostały stworzone tak unikalne rozwiązania informatyczne dla branży poligraficznej, wydawniczej i produkcji opakowań jak systemy PuzzleFlow Manager (MIS), PuzzleFlow WebToPrint, PuzzleFlow B2B Portal, PuzzleFlow Publisher, PuzzleFlow Workflow.
 

Ludzie

Tworzenie oprogramowania „szytego na miarę” dla poszczególnych klientów wiąże się z dużym wyzwaniem dotyczącym wiedzy i kompetencji pracowników firmy. Dlatego firma INFOSYSTEMS zatrudnia najlepszych specjalistów w zakresie programowania i konsultantów w dziedzinie organizacji, zarządzania, poligrafii, produkcji, logistyki i finansów - inżynierów o olbrzymim doświadczeniu. Są to osoby posiadające specjalistyczne wykształcenie, systematycznie podnoszące swoje kwalifikacje zawodowe, chętnie dzielące się swoją wiedzą i doświadczeniem.