Strona głównaPartnerzyPartnerzy technologiczni

Partnerzy technologiczni

Microsoft

Firma INFOSYSTEMS posiada status Microsoft Gold Certified Partner. Tytuł ten oznacza osiągnięcie najwyższego poziomu partnerstwa z Microsoft. Certyfikaty Microsoft są najwyższą gwarancją kwalifikacji firmy i jej pracowników oraz kompetencji w zakresie realizacji zaawansowanych projektów informatycznych. W ramach Programu Partnerskiego INFOSYSTEMS uzyskał kompetencję ISV Software Solutions przyznawaną producentom oprogramowania tworzonego w technologii Microsoft, którzy wcześniej przejdą pozytywnie testy przeprowadzone przez niezależną instytucję VeriTest oraz uzyskają referencje od klientów. INFOSYSTEMS ma także podpisaną z Microsoft Corporation umowę royalty, która umożliwia sprzedaż systemów Microsoft na specjalnych warunkach.

Konsorcjum CIP4

Konsorcjum CIP4 to międzynarodowa organizacja zrzeszająca środowisko firm i organizacji działających w sektorze przemysłu poligraficznego. Celem CIP4 (International Cooperation for the Integration of Processes in Prepress, Press and Postpress) jest zintegrowanie wszystkich działań prowadzonych w ramach produkcji poligraficznej. Organizacja zajmuje się głównie rozwojem i promocją stworzonego przez siebie standardu wymiany danych Job Definition Format - JDF Standard. Job Definition Format zapewnia zgodność operacyjną systemów różnych producentów i łączność między działami firm oraz ich partnerami i klientami. Kupując produkty zgodne ze standardem CIP4 JDF można być pewnym, że będą się one bezproblemowo komunikować, bez względu na producenta. Standard ten ułatwia konfigurację i gwarantuje długoterminową współpracę.

Certificate of Membership 2013-2014 

Heidelberg

Potentat na rynku arkuszowych maszyn drukujących Heidelberger Druckmaschinen AG (Heidelberg) jest czołowym dostawcą rozwiązań komercyjnych w przemyśle poligraficznym. Niemiecka firma z centralą w Heidelbergu posiada w swojej ofercie kompletny system, począwszy od oprogramowania prepress, aż po maszyny drukujące i wykańczające. Firma wykorzystuje technologię PuzzleFlow jako jeden z komponentów w swoich rozwiązaniach.

Presteligence Inc

Działający od 1990 roku Presteligence jest wiodącym dostawcą usług i systemów produkcyjnych na rynku amerykańskim. Specjalizuje się w rynku gazetowym, a w jego ofercie znajdują się rozwiązania do zarządzania reklamami, systemy proofingowe, produkcyjne systemy workflow oraz interaktywne serwisy multimedialne. Firma Presteligence Inc. wykorzystuje w swoich rozwiązaniach technologię PuzzleFlow.

Apple

Komputery firmy Apple to narzędzia codziennej pracy dla wielu grafików i projektantów. Wysoka jakość, dbałość o szczegóły oraz znakomity system operacyjny OS/X sprawiają, że sprzęt ten jest wysoce ceniony wśród profesjonalistów. Dostarczamy sprzęt, konfigurujemy oraz umożliwiamy współpracę sprzętu firmy Apple z innymi elementami infrastruktury dla firm z branży: domów wydawniczych, prasy, agencji reklamowych, biur architektonicznych edukacji.