Strona głównaO firmiePress RoomAktualności

Aktualności

2017-10-12
Nowe możliwości drukarni Tom-Druk – z systemem iPackManager
Rozwój i otwieranie się na nowe rynki i klientów wygenerowały w firmie Tom-Druk z Łodzi - od lat specjalizującej się w produkcji etykiet - konieczność wdrożenia systemu, który usprawni przepływ informacji oraz ustandaryzuje procesy handlowe i produkcyjne.
czytaj więcej
2017-04-11
iPackManager w drukarni Natalii
Drukarnia etykiet i opakowań Natalii Sp z o.o. zdecydowała się w ostatnim czasie na wdrożenie najnowszego rozwiązania Infosystems SA – informatycznego systemu zarządzania iPackManager. Jest ono dedykowane przedsiębiorstwom zajmującym się produkcją opakowań i etykiet oferując im szereg innowacyjnych możliwości, ściśle dopasowanych do potrzeb firm z tego sektora.
czytaj więcej
2017-01-16
Fundusze europejskie dla poligrafii w 2017 roku
Znane są już harmonogramy krajowych i regionalnych konkursów na dotacje unijne w 2017 roku. Ubiegły rok charakteryzował się znacznym przyspieszeniem w realizacji programów unijnych. W bieżącym roku czeka przedsiębiorców prawdziwy wysyp konkursów z unijnymi dotacjami.
czytaj więcej
2016-10-12
Infosystems SA rozwija struktury sprzedażowe
Do liczącego obecnie prawie 100 osób zespołu Infosystems SA dołączyli w ostatnim czasie Witold Niemiec i Ryszard Maćkowiak. Obaj panowie, od wielu lat związani z branżą poligraficzną, zajmować się będą wsparciem sprzedaży rozwiązań firmy.
czytaj więcej
2016-09-02
Infosystems SA podsumowuje swój udział w targach drupa 2016
Duże zainteresowanie odwiedzających systemami PrintManager, iPackManager oraz rozwiązaniami z rodziny PuzzleFlow, wysoka frekwencja na stoisku i nowe, jak podkreśla firma, obiecujące kontakty z klientami z całego świata – to tylko niektóre aspekty udziału Infosystems SA w targach drupa 2016 w Düsseldorfie.
czytaj więcej
2016-04-28
Infosystems SA zaprasza na swoje stoisko w hali 7a na targach drupa 2016
Infosystems SA, po raz kolejny, jako jedna z nielicznych polskich firm, będzie wystawiała się na targach drupa na własnym stoisku numer E33 w hali 7a. Podczas tej największej na świecie wystawienniczej imprezy, skierowanej do branży poligraficznej, odbywającej się w Düsseldorfie (w dniach od 31 maja do 10 czerwca) zaprezentuje ona swoje najnowsze rozwiązania technologiczne – w tym informatyczne systemy do zarządzania drukarniami opakowaniowymi, dziełowymi, akcydensowymi, i wielkoformatowymi a także rozwiązania dla wydawców oraz drukarni internetowych i gazetowych.
czytaj więcej
2016-03-30
Infosystems SA ugruntowuje swoją pozycję na rynku amerykańskim
Infosystems SA – lider w dziedzinie zintegrowanych systemów zarządzania w branżach poligraficznej, wydawniczej i opakowaniowej (właściciel technologii PuzzleFlow) wzmacnia swoje struktury na rynku północnoamerykańskim . W tym celu spółka zależna PuzzleFlow Solutions Inc. otworzyła biuro na wschodnim wybrzeżu USA w Nowym Jorku.
czytaj więcej
2015-10-15
Infosystems SA partnerem Konferencji Poligraficznej 2015 Polskiej Izby Druku
Infosystems SA, która od lat bierze aktywny udział i wspiera szczególnie ważne wydarzenia w branżach poligraficznej i opakowaniowej wsparła merytorycznie Polską Izbę Druku w organizacji konferencji na temat Funduszy europejskich dla branży poligraficznej. Konferencja odbyła się 13 października br. w hotelu Marriott w Warszawie.
czytaj więcej
2015-09-21
Premiera iPackManager - zintegrowanego systemu zarządzania dla produkcji opakowaniowej i etykietowej
Podczas odbywających się w dniach 21 -24 września w Poznaniu Międzynarodowych Targów Opakowań dla Przemysłu Spożywczego Pakfood firma Infosystems SA zaprezentowała po raz pierwszy swój nowy produkt – system zarządzania dla produkcji opakowaniowej i etykietowej iPackManager. Prezentacja miała miejsce podczas cyklu konferencji, jakie organizowała w Poznaniu Polska Izba Opakowań.
czytaj więcej
2015-06-23
Infosystems SA uczestnikiem misji gospodarczej w Izraelu Infosystems SA uczestnikiem misji gospodarczej w Izraelu
W dniach 13-16 czerwca br. odbywała się gospodarcza wizyta Ministra Spraw Zagranicznych - Grzegorza Schetyny w Izraelu. Wizycie Ministra towarzyszyła misja gospodarcza, składająca się z wyróżniających się polskich przedsiębiorców i innowatorów.
czytaj więcej